Komunikaty Parafialne

INFORMUJEMY PARAFIAN, ŻE INTENCJE MSZALNE NA 2020 ROK MOŻA SKŁADAĆ W KAPLICY ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
KSIĘGA INTENCJI NA  A.D. 2020 OTWARTA

POLSKA SZKOŁA SOBOTNIA ROZPOCZYNA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ – w sobotę 3 października.

W celu zmniejszenia możliwości zakażeń koronowirusem postanowiliśmy iż dzieci w wieku 4, 5, 6, 7 i 8 lat oraz klasy GCSE i A level będą uczęszczały na zajęcia w każdą sobotę. Uczniowie klas- 3ciej, 4tej, 5ej, 6ej, 7ej i Pre-GCSE będą mieli zajęcia co 2 tygodnie gdyż klasy zostaną podzielone na dwie grupy, które będą alternatywnie brać udział w lekcjach. Dokładne informacje zostaną przesłane mailowo do rodziców.

KSIĄŻECZKA DLA SKRZATÓW I ZUCHÓW.

Drodzy rodzice. Zwracamy Państwa uwagę na dostępną w naszym kościele książeczkę przygotowaną dla skrzatów i zuchów. Jest to publikacja  słowno-obrazkowa o charakterze edukacyjnym.  Chętnych zapraszamy do pobrania egz.