Komunikaty Parafialne

INFORMUJEMY PARAFIAN, ŻE INTENCJE MSZALNE NA 2020 ROK MOŻA SKŁADAĆ W KAPLICY ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
KSIĘGA INTENCJI NA  A.D. 2020 OTWARTA

Polecamy uwadze świece – paschaliki wielkanocne.
Dostępne w 4 wzorach.  Wysokość 15cm.
Długość palenia się 45godz. Projekt i wykonanie – Parafia Leeds.

Do nabycia w naszym sklepiku i przy wejściu do kościoła. Cena 4.00 GBP.

Cały zysk przeznaczony jak poprzednio, na naszą Parafię.
Czysty zysk ze sprzedaży świec gromnicznych wyniósł 367.00 GBP. Serdeczne Bóg zapłać.

UWAGA. NIEDZIELA 21 MARCA DNIEM  POWSZECHNEGO SPISU LUDNOŚCI.Zbliża się powszechny spis ludności. Pomoże on w podejmowaniu decyzji dotyczących kwestii istotnych dla wszystkich członków społeczności lokalnych. Udział w spisie jest wymogiem prawnym. Kwestionariusz spisu można wypełnić on-line tuż po otrzymaniu kodu dostępu pocztą. Odpowiedzi powinny dotyczyć osób, które będą mieszkać w danym gospodarstwie domowym tego dnia – nawet jeśli kwestionariusz wypełniany jest przed datą spisu.

* Ofiary skladane przez Gift AidProśba do wszystkich aktualnych darczyńców o odebranie kopertek na 2021 (ponad 60 zestawów czeka w kaplicy). Ci, którzy nie mogą odebrać a zapomnieli numeru i chcieliby wspierać parafie przelewami prosze o kontakt na email: giftaid@parafialeeds.org.uk – Zachęcamy żeby przyłączyć się do Gift Aid. Parafia jako “charity” dostaje od HMRC 25% extra z tego co Państwo wrzucacie przez niebieskie kopertki. Zapisy osobiście u referenta lub zdalnie- referent Gift Aid udzieli wszelkich informacji po kontakcie na ten sam adres email. Wojtek D.

SKLEP PARAFIALNY jest OTWARTY i zaprasza na zakupy
w SRODE           11.00 – 14.00,
w SOBOTĘ         11.00 – 13.00
w NIEDZIELĘ    10.30 do 14.00.
Kupując w naszym sklepie, pomagasz Parafii.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPIKU NA MIODOWE ZAKUPY.
JUŻ W SPRZEDAŻY: PYSZNE.

POLSKIE DAY CENTRE – ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ DO ODWOŁANIA – w związku z  zaistniałą  sytuacją w kraju.

DZIAŁALNOŚC BARU – na terenie Ośrodka została zawieszona.

SKLEP PARAFIALNY jest OTWARTY i zaprasza na zakupy  w ŚRODĘ od 11.00– 14.00, w SOBOTĘ 11.00– 13.00 i w NIEDZIELĘ od 10.30 do 13.00. Kupując w naszym sklepie, pomagasz Parafii.

RESTAURACJA „CRACOVIA” – PRZEPRASZA – zgodnie z prawem musiała zawiesić działalność.

OFIARODAWCOM – którzy złożyli do skarbon na potrzeby parafii swoje dary w niedzielę i tygodniu do:

PROŚBA DO PARAFIAN – O PAMIĘĆ O PARAFII
Prosimy Parafian którzy chcą finansowo wspierać parafię o przesyłanie czeków na adres probostwa PCM LEEDS – 6a Harehills Lane, Leeds, LS7 4EY. Jeśli jesteście zapisani na liście Gift Aid, proszę zaznaczyć wasz nr lub przesłać razem z kopertą Gift Aid. Można również wspierać przelewem na konto parafialne patrz wyżej – prosimy jak to jest możliwe także o wysłanie emaila do skarbnik@parafialeeds.org.uk. – aby sprawdzał i potwierdzał Ofiarodawcom wpłynięcie na konto darów ofiarnych.

KSIĄŻECZKA DLA SKRZATÓW I ZUCHÓW.

Drodzy rodzice. Zwracamy Państwa uwagę na dostępną w naszym kościele książeczkę przygotowaną dla skrzatów i zuchów. Jest to publikacja  słowno-obrazkowa o charakterze edukacyjnym.  Chętnych zapraszamy do pobrania egz.