WRÓCILIŚMY DO CHRYSTUSA – W PUBLICZNYM KULCIE LITURGII EUCHARYSTYCZNEJ KOŚCIOŁA

Ogłoszenia najnowższe się znajdują na stronie głównej.

Intencje mszalne są sprawowane w naszym kościele wg dat do których ks. prob. się zobowiązał Je składać. Jeśli ktoś pragnie zmienić termin Ks. Jan prosi o kontakt tel. W niedziele są tylko dwie intencje dlatego prosimy o ustalenie nowych terminów intencji złożonych na niedziele. Jeżeli Ich nie ustalimy Kapłan jest zobowiązany do Ich odprawienia w jak bliższym wolnym terminie – w naszym wypadku to czerwiec lub lipiec.

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA – Pary, które zakończyły kurs i odbyły spotkanie indywidualne w Poradni Życia Rodzinnego mogą a się na ostatnie spotkanie na probostwie – z Ks. Proboszczem. Można się umówić telefonicznie

Przypominamy, że badanie Protokół Kanoniczego Badania Stanu Wolnego Narzeczonych – powinno się dobyć na 3 miesiące przed planowaną datą zawarci Sakramentalnego Małżeństwa.

GODZINA ŚWIĘTA – w każdy piątek od godz. 18:00 do wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym też czasie jest okazja do Sakramentu Pokuty.

INTENCJE  MSZALNE  NA  ROK  2024

MOŻA SKŁADAĆ W KAPLICY ŚW. STANISŁAWA KOSTKI po Mszach Świętych w tygodniu i niedzielę.

PAMIĘTAJMY O ROCZNICACH I JUBILEUSZACH