Komunikaty Parafialne

POŚWIĘCONE OPŁATK I KARTKI ŚWIĄTECZNE KALENDARZE PAPIESKIE 2020 są do nabycia w Kaplicy Św. Stanisława Kostki. Kalendarze w cenie £2:00; Kartki Bożonarodzeniowe w cenie £0;50 szt. Za Poświęcone Opłatki składamy dobrowolną ofiarę. Można także nabyć kartki świąteczne z opłatkiem w zakrystii i Sklepie Parafialny.

NIEBIESKIE KOPERTKI GIFT AID DO POBRANIA  – w kaplicy św. Stanisława Kostki.

INFORMUJEMY PARAFIAN, ŻE INTENCJE MSZALNE NA 2020 ROK MOŻA SKŁADAĆ W KAPLICY ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
KSIĘGA INTENCJI NA  A.D. 2020 OTWARTA

PLAN KOLĘDY BĘDZIE JUŻ W PRZYSZŁYM BIULETYNIE 4 NIEDZIELI ADWENTU.
ROZPOCZNIEMY TRADYCYJNIE PO ŚWIĘTACH – W PIĄTEK 27 GRUDNIA OD DZIELNICY LS 7

POLSKIE DAY CENTRE  – zaprasza Seniorów parafii, ale nie tylko, na spotkanie towarzyskie, bingo i smaczny obiad, w środę od godz. 11.00 do 13.30. Wracamy po świętach w środę 8 stycznia.

ŚWIĄTECZNE ZAKUPY – SKLEPIK PARAFIALNY – Kierownictwo Polskiego Sklepiku w POK – prosi o składanie zamówień na ciasta świąteczne. W ofercie serniki, Sero-makowce, rolady makowe i jabłeczniki.

ZAPRRASZAMY NA BAL SYLWESTROWY Zapraszamy jak co roku na Bal Sylwestrowy. Tej imprezy zachwalać nie trzeba. Ma ona już swą renomę i cieszy się zawsze dużą popularnością. Organizuje go w tym roku restauracja Cracovia” Szczegóły na plakatach. Bilety do nabycia w restauracji Cracovia i Sklepiku Parafialnym. ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!