Intencje Mszalne

NIEDZIELA, 1 GRUDNIA 2019; 1 NIEDZIELA ADWENTU;
9:00 – GODZINKI DO NMP           
9:30 – Za śp. ojca + Jana w dniu rocznicy śmierci – dar int. od córki Małgorzaty z rodziną               
11:00 – Do Bożej Opatrzności z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej dla Członków Koła Żywego Różańca i Ich rodzin oraz za zmarłych ++ Członków KŻR w Leeds
Harrogate 16:30 – – – – – – – – – – – – – – – – – –   INTENCJA   WOLNA   – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Leeds      19:00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za opiekę i pomoc z prośbą o Boże
                              Błogosławieństwo na kolejne lata małżeństwa dla Donaty i Piotra z ok. rocz. ślubu
 
PONIEDZIAŁEK, 2 GRUDNIA 2019; Dzień powszedni;
10:00 – Za śp. + Halinę Czachurską – dar intencji od Day Centre
 
WTOREK, 3 GRUDNIA 2019; Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego;
10:00 – Za śp. męża i ojca + Jana Baczkowskiego – dar intencji od żony Heleny z rodziną
 
ŚRODA, 4 GRUDNIA 2019; Wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz.;
11:00 – Za śp. męża + Jana Płygawko, rodziców + Sabinę i + Michała oraz brata + Józefa
              Leszczyńskich, + Julię i + Jana Płygawko oraz szwagra + Wiktora – dar intencji
              od pani Stanisławy Płygawko z rodziną
 
CZWARTEK, 5 GRUDNIA 2019; Dzień powszedni, 1 miesiąca – modlitwy o powołania kapłańskie
10:00 – Za śp. żonę + Barbarę Liebig z okazji imienin – dar int. od męża Piotra z dziećmi
 
PIĄTEK, 6 GRUDNIA 2019; Wspomnienie św. Mikołaja, 1. miesiąca ku czci NSPJ;
10:00 – Za śp. koleżankę + Wiolettę Zielińską – dar intencji na udział w Jej pogrzebie
              od przyjaciółki Moniki z swą mamą Teresą i całą rodziną
10:30 – NABOŻEŃSTWO DO NSPJ
18:00 – GODZINA ŚWIĘTA – OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW.
19:00 – Bo Bożej Opatrzności z prośbą o Błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski
              Ducha Świętego w przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania i zdrowie syna
              Mikołaja Dębskiego z okazji 13. rocznicy urodzin i w dniu imienin – dar intencji
              od rodziców Leszka i Anety oraz rodzeństwa Dagmary i Antosia
 
SOBOTA, 7 GRUDNIA 2019; Wspomnienie św. Ambrożego, 1. sobota miesiąca ku czci NSMP;
8:30 – Za śp. + Romana Bułkowskiego oraz dusze w czyśćcu cierpiące – dar od rodziny
14:00 – CHRZEST – Jakub Paweł TRZECIAK
14:00 – CHRZEST – Alex Michael SŁAPIŃSKI
14:00 – CHRZEST – Wiktoria Nicola STĘPIŃSKA

II TYDZIEŃ ADWENTU
18:30 – Za śp. rodziców + Stanisława i + Leokadię Skóra oraz siostrę + Emilię – dar intencji
              od Barbary Krukowicz z córką

NIEDZIELA, 8 GRUDNIA 2019; UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP;
  9:00 – GODZINKI DO NMP  
  9:30 – Za śp. tatę + Józefa Raburskiego w 17. rocznicę śmierci i mamę + Lucynę – dar
                               intencji od córki Ani z rodziną
  11:00 – Za śp. rodziców + Wandę i + Piotra Popowiczów oraz teściów + Genowefę
                               i + Karola Chmieleckich – dar intencji od córki Małgorzaty z rodziną
Pontefract 16:15 – Za śp. rodziców + Zofię i + Czesława Pobocha oraz wujka + Czesława – dar intencji
                              od córki Moniki z rodziną
Leeds      19:00 – Za śp. mamę, teściową i babcię + Helenę Tomalak w rocznicę śmierci