Kilka słów o naszej Szkole

Zajęcia w Polskiej Szkole Sobotniej rozpoczynaja się punktualnie o godz. 9:15. W tym roku szkolnym będziemy na to zwracać szczególną uwagę. Jesteśmy Szkołą Parafialną i dlatego w poszanowaniu wartości chrześcijańskich, każdy apel w sobote rozpoczynamy modlitwą. . Obecność na apelu szkolnym jest obowiązkowa, tak jak ma to miejsce w każdej innej szkole. W tym roku szkolnym dzieci, które spóźniły się do szkoły będa miały obowiązek meldowania się przy stoliku administratorki Szkoły.

Chlubna tradycja naszej Szkoły jest prowadzenie kawiarenek sobotnich. Jest to dla nas szansa na powiekszenie funduszy szkolnych. Zazwyczaj każda klasa prowadzi w roku szkolnym 2 kawiarenki. Prosimy wówczas rodziców o ofiarowanie na ten cel ciasta bądz też (lub także) swego czasu w niedzielę, aby pomóc w sprzedaży wypieków/ kawy i herbaty. Mamy nadzieję, że w tym roku akcja szukania wolontariuszy do kawiarenki będzie przebiegała sprawniej.

Zgłoszenia dzieci do szkoły można przesyłac drogą internetową, jak tez każdą inna informacje skierowana do dyrekcji i kierownictwa. Nasz adres internetowy to: szkola@parafialeeds.org.uk.