OFIARODAWCOM- którzy złożyli na potrzeby naszej parafii swoje dary na tacę w niedzielę:

2/04/17 Kopertki - £ 150.00 + Ofiary Gift Aid - 357.93 +  na tacę - £ 494.94 + Biuletyn - £ 30.71

Czeki na konto parafialne prosimy wypisywać na PCM Leeds

ZA OFIARY NA KWIATY DO BOŻEGO GROBU - za dar - £ 20-00p. ; pp. Jan i Jadwiga Hernik; p. Alicja Piesiewicz - £ 30-00p.; p. Henryce Pasternak - £ 20-00p.; p. Janinie Epstein - £ 20-00p.;Gift Aid #64 - £20.00; Gift Aid #77 - £20.00- Serdeczny Bóg Zapłać!

PRACUJĄCYM WOLUNTARYJNIE DLA DOBRA KOŚCIOŁA - serdeczne podziękowania panu Pawłowi Szczygielskiemu za dwa dni robocze pomocy w osadzeniu nowych drzwi, portalowych, udostępnione przez Jego firmę narzędzia, a szczególnie za decyzję i wykonanie obcięcia narożników bocznych około portal. P. Edwardowi Janikowi po kościelneg zaś za trud sprzątania po tym zakurzeniu całego kościoła.

Szczególne podziękowania kierujemy także do pana Kazimierza Puchały za wymianę świateł i remont osadzeń naszych świetluwek w kościele. Dziękujemy także po czasie Jemu, Jego wnuczce (dopingowała