POLSKIE DAY CENTRE  - Zaprasza Seniorów na wspólny obiad każdej środy od godz. 11.00

NIEBIESKIE KOPERTKI „GIFT AID” NA ROK 2017 - są do pobraniu u w kaplicy św. Stanisława. Zachęcamy pracujących Parafian do tej formy składania darów ofiarnych na Parafię.    szczegóły tutaj

NIEDZIELNE DYŻURY POLICYJNE W POLSKIM OŚRODKU
Polski Ośrodek wraca do dobrej tradycji niedzielnych dyżurów policyjnych. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w niedzielę 19 marca po Sumie na dużej Sali naszego Ośrodka. Serdecznie zapraszamy.

DNI POLSKIE 6-7 MAJA W ANGLII

W związku z organizowanymi w całej Anglii Dniami Polskimi zaplanowanymi na weekend 6-7 maja, zwracamy się do wszystkich osób pragnących  zaprezentować w tym dniu swój biznes, swoja twórczość, swój talent z zaproszeniem do wzięcia udziału w Festynie Polskim, który odbędzie się w sobotę 6 maja na terenie naszego Ośrodka. Informacje o tym wydarzeniu i otwarte na nie zaproszenie rozesłane będą po wszystkich instytucjach użyteczności publicznej w Leeds i wszystkich centrach społecznych. Państwa obecność i udział w festynie będzie nie tylko dowodem na naszą wszechstronną obecność w mieście, ale także możliwością reklamy i nawiązywania nowych kontaktów. Zachęcamy!

ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓÓŻAŃCA - przypada dzisiejsze niedzieli.
             Intencji papieskiej Apostolstwa Modlitwy na miesiąc kwiecień:
             Intencja ogólna: Aby młodzież umiała wielkodusznie odpowiadać na swoje powołanie, rozważając poważnie również
                                      możliwość  poświęcenia się Panu w kapłaństwie lub w życiu konsekrowanym.

Polski Sklepik PARAFIALNY  przyjmuje zamówienia na ciasta świąteczne: makowce, serniki, babki, mazurki i inne. Zachęcamy do składania zamówień.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY POLSKIEJ SZKOŁY SOBOTNIEJ - Polska Szkoła Sobotnia zaprasza na doroczny Kiermasz Wielkanocy, który tradycyjnie odbędzie się w w sobotę ( po szkole)przed Niedzielą Palmową, i w sama Niedzielę Palmową 9 kwietnia. Jak zwykle będzie czym oko nacieszyć i na co pieniądze wydać. Nie zabraknie cudeniek najróżniejszych, ciast i baranków. Loteria będzie bogata. Zaproponujemy też do nabycia tradycyjne polskie palmy. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na rozwój Polskiej Szkoły Sobotniej w Leeds. Bardzo prosimy o wsparcie tej inicjatywy.

„ŚWIĘCONE PARAFIALNE”- NIEDZIELA - 22.04. -
KOMITET PARAFIALNY zaprasza serdecznie, w niedzielę 22-ego kwietnia 2017r. na doroczne spotkanie przy wspólnym wielkanocnym stole, czyli na Święcone Parafialne. Spotkanie rozpocznie o godz. 12:30 - krótki pokaz sceniczny Polskiej Szkoły Sobotniej. Po tym dzieląc się jakiem, złożymy sobie życzenia i zasiądziemy do posiłku.

Bilety w cenie £3.50 do nabycie w sklepiku. Zapraszamy