POLSKIE DAY CENTRE  - Zaprasza Seniorów na wspólny obiad każdej środy od godz. 11.00

NIEBIESKIE KOPERTKI „GIFT AID” NA ROK 2017 - są do pobraniu u w kaplicy św. Stanisława. Zachęcamy pracujących Parafian do tej formy składania darów ofiarnych na Parafię.    szczegóły tutaj

NIEDZIELNE DYŻURY POLICYJNE W POLSKIM OŚRODKU
Polski Ośrodek wraca do dobrej tradycji niedzielnych dyżurów policyjnych. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w niedzielę 19 marca po Sumie na dużej Sali naszego Ośrodka. Serdecznie zapraszamy.

IV Londyński Marsz Żołnierzy Wyklętych - podziękowania:

Prezes Zjednoczenia Polskiego w Leeds - Stanisław Guścin i Prezes Parafii Magdalena Ions pragną serdecznie podziękować Prezesowi i członkom Stowarzyszenia Patriae Fidelis za zorganizowanie wyjazdu do Londynu na Marsz Żołnierzy Wyklętych. Było to ogromne przeżycie emocjonalne. Sam marsz i obchody upamiętniające ofiarę krwi Żołnierzy Niezłomnych były piękna emanacją patriotyzmu młodego pokolenia w najczystszej jego formie. Warto było pojechać i tego być świadkiem. Bóg zapłać.

DNI POLSKIE 6-7 MAJA W ANGLII
W związku z organizowanymi w całej Anglii Dniami Polskimi zaplanowanymi na weekend 6-7 maja, zwracamy się do wszystkich osób pragnących  zaprezentować w tym dniu swój biznes, swoja twórczość, swój talent z zaproszeniem do wzięcia udziału w Festynie Polskim, który odbędzie się w sobotę 6 maja na terenie naszego Ośrodka. Informacje o tym wydarzeniu i otwarte na nie zaproszenie rozesłane będą po wszystkich instytucjach użyteczności publicznej w Leeds i wszystkich centrach społecznych. Państwa obecność i udział w festynie będzie nie tylko dowodem na naszą wszechstronną obecność w mieście, ale także możliwością reklamy i nawiązywania nowych kontaktów. Zachęcamy!

WSPIERAMY DOM DZIECKA W KŁODZKU
Szanowni Parafianie, Bardzo zasłużony dla naszej społeczności w Leeds Parafianin - Tomek Kurdziel - nota bene były Prezes naszej Parafii i długoletni koordynator Polskiego Day Centre, obchodzi w tym roku 21.01. - bardzo okrągłe 50-te urodziny. Chciałby w związku z tym prosić tych z Państwa, którzy mogliby, o wsparcie inicjatywy bardzo bliskiej jego sercu - pomocy domowi dziecka w Kłodzku gdzie spędził pierwsze 4 lata swego życia. Tych z Państwa, którzy chcieliby wesprzeć Dom Dziecka, który prowadzą siostry Służebniczki NMP - prosimy albo o kontakt z pp. dr Zuzanną Sawicką lub Wandą Kaczmarską albo kierujemy na stronę Just Giving. Link:  https://www.justgiving.com/crowdfunding/TomaszJKurdziel-Klodzko

Państwu z góry dziękujemy za pomoc i dar serca, a Tomkowi życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia na nadchodzące urodziny.