OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ  codziennie ½ godziny przed każdą Mszą Świętą,

KSIĘGA INTENCJI MSZALNYCH NA ROK 2018  - Prosimy Parafian o składanie intencji mszalnych.

Przyjmowanie intencji odbywa się w kaplicy przy zakrystii po Mszach Świętych

MOŻNA SKŁADAĆ INTENCJE MSZALNE PO MSZAYCH ŚWIĘTYCH W TYGODNIU I NIEDZIELĘ.

PAMIĘTAJMY O ROCZNICACH I JUBILEUSZACH

KANCELARIA PARAFIALNA - czynna jest każdego dnia po Mszach Św. rano lub wieczorem.
Można umówić się także telefonicznie na spotkanie z Ks. Proboszczem na określony termin.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!!! - PRAWDZIEIW ZMARTWYCHWSTAŁ!!! - Jest to nasze wielkanocne wyznanie wiary. Na tej prawdzie opiera się całe chrześcijaństwo i wiara Kościoła. Od świadków Zmartwychwstałego rozpoczęło się głoszenie Dobrej Nowiny na całym świecie.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY  - Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Jak co roku będziemy wspierać duchowo i materialnie Rektorat PMK w Anglii i Wali.

OKTAWA WIELKANOCNA - świętowanie Wielkanocy rozciąga się na oktawę. Każdy dzień ma rangę uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

NOWENNA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO I ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – Codziennie po Mszy Św. porannej odmawiamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego, a w następną niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 9:00 przed Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, podczas którego wypraszać będziemy miłosierdzie dla nas i całego świata w dniu Jego święta.

1. PIĄTEK MIESIACA KWIETNIA W tygodniu wielkanocnym przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Uczcijmy te dni przez przyjęcie Komunii św. i udział w nabożeństwach. Wszystkie Msze Święte będą sprawowane z modlitwami ku czci Chrystusa zmartwychwstałego.

W niedzielę 15 kwietnia o godz.13.30 w POK odbędzie się doroczne zebranie informacyjno-sprawozdawcze naszej parafii – wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do udziału i zapoznania się z bieżącymi sprawami naszej wspólnoty.

9. KATECHEZA PRZYGOTOWAWCZA DO BIERZMOWANIA 2018 - dla młodzieży i dorosłych odbędzie się W NIEDZIELĘ 15 KWIETNIA PO SUMIE - O GODZ. 11:00. Przyjęcie sakramentu bierzmowania W PONIEDZIAŁEJ 21 MAJA 2018 - NA MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 19:30

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA – Pary, które zakończyły kurs i odbyły spotkanie indywidualne w Poradni Życia Rodzinnego mogą zgłaszać się na ostatnie spotkanie na probostwie - z Ks. Proboszczem. Można się umówić telefonicznie.

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA - „Bardzo serdecznie zachęcam i zapraszam do wstąpienia w szeregi Koła Żywego Różańca, mamy wolne miejsca w już istniejących Różach, a jeśli będzie wielu chętnych, utworzymy kolejne Róże. Odmawiajmy Różaniec, jak to nieraz prosiła nas Matka Boża, przyłączmy się do tego wspaniałego apostolstwa Maryjnego, wspierajmy  naszą modlitwą nasz Kościół Święty, którego jesteśmy członkami. To tylko jedna dziesiątka Różańca dziennie, kilka minut naszego czasu, a gdy bierzesz Różaniec do ręki, ładujesz karabin na złego ducha, a każdy koralik Różańca, to kula na demona! Zachęcam gorąco!

Wszelkie pytania oraz zapisy proszę kierować do Aneta Dębska, kzr@parafialeeds.org.uk

LEKTORZY:  - przypominamy, że od Adwentu obowiązuje cykl czytań „B”; a w tygodniu „rok II”

01.04.2018

08.04.2018

15.04.2018

22.04.2018

29.04.2018

g. 9.30 – A. Sztyrbicka i B. Malach

g. 9.30 – Rodzina pp. Epstein

g. 9.30 – J. Epstein i J. Lesiak

g. 9.30 – rodzina  pp. Biedka

g. 9.30 – T. Tosta i M. Epstein

g. 11.00 –  rodzina pp. Kula

g. 11.00 –  M. Ions & Patriae Fidelis

g. 11.00 –  P. Szlaużys & H. Stanisławska

g. 11.00  – rodzina pp. Dębskich

g. 11.00 –  T. Hough & W. Świercz

GODZINA ŚWIĘTA - W KAŻDY PIĄTEK OD GODZ. 19:30 DO 21:00 - każdego tygodnia w piątek możemy adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie od 19:30 do 20:30. Jest wtedy także okazja do spowiedzi świętej. Apel Jasnogórski w łączności z Jasną Górą przez Radio Maryja jest o godz. 20:00 czasu angielskiego.